בטי פבלו - בדלת הראשית

מופעים קרובים:
25/05/2017חמישי21:30₪75


ב ט י  פ ב ל ו

חוגגים את יציאת האלבום החדש
אורחת מיוחדת: דנה ברגר!


בטי פבלו, מזמרות הרוק המוערכות בישראל, מוציאה את אלבומה החדש "בדלת הראשית" וחוגגת אותו בהופעה חשמלית יחד עם  אורחים נוספים. בהופעה יבוצעו שירים מאלבומה החדש, ולהיטים משלושת אלבומיה הקודמים, ביניהם: " פרפרים", "נדנדה", "סיבות אישיות" , "מניפולציה", "בין המילים" , "עוד לא אהבתי די".

זהו אלבום סולו רביעי בהפקתה של היוצרת שכתבה את הטקסטים והלחנים. "אינטואיציה חזקה", "זר ומיוחד" ו"פיסת שמיים" - סינגלים שכבר יצאו, זכו לביקורות אוהדות ולתגובות נלהבות מהקהל

תופים- אסף דגן, בס- אבי חזות,  קלידים- אלון מוטקין, גיטרה חשמלית- לידור לוי, סקסופון- אורי סטרייב

עמוס אורן, "הבמה" ספטמבר 2016:

"פבלו היא סינגר סונג- רייטר מהסוג שאין לנו מספיק. דעתנית וידענית, בקיאה ומנוסה... יוצרת עקבית ועיקשת עם נוכחות שקשה להתעלם ממנה"

 

"אני אוהב את בטי. ישראלית לגמרי, אבל אי אפשר להחמיץ את הארומה האמריקאית שלה. גם במראה, עם לוק של כוכבת קולנוע וגם באופן המרובד והטוטלי כמעט שבו היא מעבירה-מוסרת את האמת והאמנות שלה"

 

"בטי היא בעיקר היא זמרת נהדרת... היא יכולה להעניק לשירים מגע תיאטרלי ומבע קברטי... אלבומה הרביעי עשוי לסמן שינוי כיוון, יותר משוחרר, קליל ואופטימי"

 

"בדלת הראשית"  אלבומה החדש של בטי מאופיין בסגנון קצבי ותיאטרלי, המשלב השפעות מוסיקליות תקופתיות ומשקף נוכחות אישית דומיננטית. מילות השירים נכתבו ממקום אופטימי, בוטח, עצמאי ואוהב, המציג את המסע האישי של בטי בשנים האחרונות.

 

שיריה "אוספת געגועים" ו"בדלת הראשית" משקפים נאמנה את תהליך השחרור הטעון שחוותה בדרך לעצמאות אישית ואמנותית. הטוטליות המוחלטת של בטי והכריזמה שלה לא נמוגו, וגם באלבום זה היא הולכת עד הסוף - בטקסטים, בלחנים, בעיבודים ובביצועים.

 

האלבום כולל גם ביצוע של בטי לשיר "עד שתבין אותי" שכתבה לשירי מימון לפני כעשור, וכן פרשנות חדשה ויוצאת דופן לקלאסיקה הישראלית "עוד לא אהבתי די" מאת נעמי שמר.

 

זוהי בטי פבלו במיטבה - זמרת יוצרת ומפיקה מוסיקלית, בשיתוף עם המוסיקאים שמוליק דניאל, אודי תורג'מן, אלון בן משה ועם המשוררת רחלי שביט שלמילותיה הלחינה שיר באלבום.

 

לבטי קריירה מוסיקלית ענפה ומגוונת הכוללת אלבומים ושירים שכתבה לעצמה ולאמנים אחרים ובהם: גלי עטרי, יוסי בנאי, שירי מימון, חן אהרוני ושיתופי פעולה עם המפיק עופר ניסים ואביב גפן.

עבור לתוכן העמוד