מוסיקה

  מסיבת פתיחה אינטימדנס

  Intimadance Launch Party

  Botanika Soundsystem feat. Onili (Vocals) & Barak Kram (Drums)

  יום חמישי 26/6/08 החל מ-23:00

   

  במסיבה במסגרת פסטיבל אינטימהדאנס יארחו נדב ואמיר את הזמרת אונילי והמתופף ברק קראם (שמנגן בלהקתה של אונילי כמו גם במטרופולין ובפרויקטים נוספים), במתכונת שתכלול כל מיני שילובים, בין רגעים של ברק ואונילי לבדם ועד חלקים בהם כל הארבעה משתפים פעולה יחד.

   

  המופע המשותף במסגרת פתיחת פסטיבל אינטימדאנס, הוא הפעם הראשונה שבה כל הארבעה משתפים פעולה על הבמה באותו זמן, באקט מאולתר למחצה שיכלול שילוב בין הקול והנוכחות של אונילי, התופים וכלי ההקשה החיים של ברק, סימפולים וסינתיסייזרים של נדב, ועבודת פטיפונים של אגוזי.

   

  המשתתפים:

   

  אונילי – שירה, תיכנות

  ברק קראם - תופים

  נדב רביד – דיג'יי, קלידים, סמפלר

  אמיר אגוזי – דיג'יי

   

  בוטניקה

  בוטניקה זה בעצם קולקטיב מוזיקלי קטן, אותו מובילים נדב רביד ואמיר אגוזי, שמלבד לרכז את פעילויותיהם המשותפות והאישיות כתקליטנים, כולל גם תוכנית רדיו שבועית (כל חמישי ב-10 בלילה בקול הקמפוס FM106), ומספר רב של שיתופי פעולה עם דמויות נוספות מסצנת המוזיקה האלקטרונית-עצמאית בישראל, ומדי פעם גם הפקות עם אמנים בינלאומיים (כמו סינדן, ג'קוזי, אל האקה, טריקסקי, דיפלו, סטריאוטייפ ורבים נוספים).

   

  נדב רביד (בוטניקה) – נדב הוא דיג'יי, שפעיל עוד מימי הדינמו דבש המיתולוגי (בו תיקלט באופן קבוע לצד הגל הראשון של דיג'ייז בינלאומיים אלטרנטיביים נוסח הלייבל נינג'ה טיון וכד'), שדרן רדיו מאז שירותו הצבאי בגל"צ (הוא הקים את תוכנית "הקצה" בגלגל"צ, אותה התחיל לפני שנים רבות ולאחרונה חזר להגיש פעם בשבוע), מוזיקאי, מפיק (תחת השם NDV הוא עשה רמקיסים לאמנים מקומיים כמו מטרופולין, אלקטרה, אמילי קרפל, חיים לרוז, יאפים עם ג'יפים וקוואמי), מפיק מוזיקה מקורית יחד עם מלכיאל גרוסמן תחת ההרכב Polar Pair (שם הם מארחים זמרים מקומיים ובינלאומיים – כאם.סי. קרולינה, אונילי וטליסמאן הישראליות, כמו גם מישל אמאדור ושון לי), הוציאו תקליטון בלייבל ה

  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד