מוסיקה

  אלי רוזן / בני בשן / מוטי ביקובסקי

  היי פידליטי גאים להציג:

  אלבומי הרוק הטובים לשנת 2009 בערב אחד
   - אלי רוזן, בני בשן, מוטי ביקובסקי

  היי פידליטי היא חברת הפצה עצמאית, אשר הפכה בשנים האחרונות לאחת החברות המובילות בתעשיית המוסיקה הישראלית, מהווה בית חם ליוצרים ישראלים מוכשרים ופועלת מתוך אהבה ואמונה באמנים ובמוסיקה אותם היא מפיצה. כעת מציגה החברה את אלבומי הרוק הטובים שלה לשנת 2009 בערב אחד שהוא כולו רוק איכותי !!!! לכתבה על היי פידליטי לחצו כאן

  בני בשן משורר ומלחין רב כישרון, תסריטאי מבוקש ואיש רדיו. "מעשה באדם" הוא אלבום הסולו השלישי של בני, שכתב והלחין את כולו. לאחר אינספור הופעות ושלושה אלבומים מוערכים הצליח בני לצבור לעצמו את אחד הקהלים הנאמנים והאיכותיים בישראל.
  "אלבומו החדש של בני מזכיר יין צרפתי איכותי שהולך ומשתבח... האלבום הלא-מתפשר של הטרובדור הישראלי בשן מצליח לעורר הרגשה שהכרתם את האלבום כל חייכם, ושלא כל כך ברור איך הסתדרתם בלי אלבום ישראלי כל כך איכותי ומיוחד בקולקציית הדיסקים הביתית שלכם עד עכשיו" רוי רגב, עכבר העיר און ליין

  אלי רוזן מוסיקאי ויוצר צעיר בעל נקודת מבט רעננה אינטליגנטית, רגישות למילים ולניואנסים. לאחרונה הוציא את אלבום הבכורה "כל המקומות האלה".
  "מלודי, מופק היטב, שווה כמעט לכל נפש. ושווה המון" שי להב, תרבות מעריב  

  מוטי ביקובסקי גיבור גיטרה מקומי אשר ליווה בהופעות ולקח חלק ביצירת אלבומיהם על עמיר לב, אביתר בנאי, ערן צור, בלהקתו "מים" ועוד. כעת יוצא באלבום בכורה הנושא את שמו.
  "אלבום של רוק ישראלי מהזן הנדיר של כנות, אהבה לגיטרות מכל הסוגים ורגעים יפים של חורף בחודש מאי" עינף שיף, וואלה!

  www.elirozen.com // http://www.benibashan.com/hp // http://www.myspace.com/bikovsky

  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד