מוסיקה

  סיפורים במונו - אסף אמדורסקי


  מונוקרייב מציגים:

  "סיפורים במונו" עם אסף אמדורסקי (לשעבר "סיפורים באוזן")

  לאחר פגרה קלה ועם 11 מופעים בלתי נשכחים מאחוריה, הסדרה הפופולרית "סיפורים במונו" ("סיפורים באוזן" לשעבר) חוזרת לארח מידי חודש אמן בולט לסשן אינטראקטיבי ושיחה עם הקהל, בגובה העיניים. המופע ה-13 בסדרה יארח את המוזיקאי והמפיק הוותיק אסף אמדורסקי.

  אסף אמדורסקי, זמר, פזמונאי, מלחין, מעבד ומפיק מוזיקלי. את הקריירה המוזיקלית שלו התחיל כחבר ב"תערובת אסקוט" לצד ג'נגו וירמי קפלן, יחד הוציאו תקליט אחד ("תערובת אסקוט מ-91'). מאחוריו ארבעה אלבומי סולו ("אסף אמדורסקי" /94', "אסף אמדורסקי" /96', "מנועים שקטים" /99' ו- "הרי את" /08'), אלבום בהופעה (01') ואלבום אוסף (03'). אמדורסקי נטל חלק במגוון אלבומים ועבד עם רבים וטובים (כמו ביקיני, אריק סיני, אפרת גוש, שולי רנד, יהלי סובול, אביתר בנאי, שלמה ארצי, אביב גפן ועוד). הוא הוציא אלבום של גרסאות כיסוי לשירים ישראלים משנות ה-80 ("קדימה אחורה" /05'), והלחין את פסקול הסרט "האסונות של נינה" (03'). כיום נחשב אמדורסקי לאחד האמנים הייחודיים והמבריקים שצמחו בישראל ב-20 השנים האחרונות. ביום המיוחד הזה הוא מגיע לשתף אתכם בדרכו הארוכה ומלאת השיאים, לערב אחד אקוסטי ונדיר.

  על הסדרה:
  במסגרת הסדרה "סיפורים במונו" ("סיפורים באוזן" לשעבר) מתחלפים מידי חודש יוצרים מרכזיים בעולם המוזיקה המקומי והבינלאומי. הקונספט ומהותו שמים דגש על קשר בלתי אמצעי של האמן עם מעגל הקהל הקרוב והאוהד ביותר שלו. מופעים אלו מתקיימים במתכונת "שירים וסיפורים" – שיחה עם הקהל, סשן שאלות ותשובות וביצועים אקוסטיים של מבחר שירים. האמן יתייחס לשאלות שיופנו אליו במהלך המופע ו/או יישלחו אליו מראש, ויעמוד על הסיפורים שמאחורי השירים, תהליך היצירה, סיפורים אישיים ועוד.

  את הסדרה נושמת, חולמת ומפיקה "מונוקרייב". במתכונתה החדשה הסדרה מתרחבת ושואפת להמשיך ולארח את מיטב אמני ארצנו; הגדולים, הותיקים, החשובים והמשפיעים שיספרו על כברת הדרך שעברו, אמנים צעירים שחובקים עולם ושינו את פני התעשייה המוזיקלית בארץ, וגם אמני חו"ל שיתארחו בהמשך.

  עד כה התארחו בסדרה, במופעים בלתי נשכחים, אמנים מרתקים: גלעד כהנא, ערן צור, יהלי סובול, דניאל סלומון, רונה קינן, חמי רודנר ואסף שריג (חברי איפה הילד), שלומי שבן, מאדהאני, רות דולורס וייס, קורין אלאל ועמיר לב. הסדרה מעניקה הזדמנות נדירה להתקרב, לשוחח, לשאול ולקבל תשובות מכמה מהדמויות החשובות במוזיקה של ימינו (לכתבת וידאו על הסדרה בחדשות ערוץ 2).

  להעברת שאלות לאסף, טרם המופע (עליהן אולי יענה במהלך המופע):
  sipurim [at...] monocrave.com

  amdursky.com
  myspace.com/assafamdursky

  צילום: יניב אדרי
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד