מוסיקה

  פסטיבל אולטרסאונד 10  פסטיבל מיוחד למוסיקה בין תחומית החוקרת את גבולות הצליל, מתוך דיאלוג עם טכנולוגיות חדשות. תצוגת תכלית מרהיבה של 6 הרכבים יוצאי דופן, נדירים על הבמות במחוזותינו. יומיים של פרפורמנס משובח, באווירה חולמנית עד מהפנטת.

  שלישי-23.11 - אלקטרוניקה

  Bitter Jews
  חיים כהן (The Homesicks לשעבר) ושי ליברובסקי ("דיגיטל_מי") בדואו אקספרסיבי של גיטרה, קסיו וסמפלרים. עולם פנטסטי ומסויט של צלילים, מוסיקה מרירה אך שופעת הומור, מדכאת ומעוררת חשק.

  .
  myspace

  Mambas
  נויז-דאנס, אלקטרוניקה חיה, רקידה ואקלקטית.
  אורי פרוסט – גיטרה, גילוז – קלידים, ג'קי זבורוב - קולות.


  Kapitan Sado
  פרויקט אלקטרוני פסיכדלי, דארק-סטפ, של דורי סדובניק (סינטים ותכנותים) ואודי נאור (תופים), המשלבים את רוח ה"לייב" של יצירת רגעים ו"מנטרות" מוסיקליות בו בזמן ובמקום. השניים שותפים להרכבים וליינים שונים בעבר, ביניהם Red Cotton, ברייק-איט ו-Red Axes.


  myspace

  רביעי-24.11-חשמל

  קטב מרירי
  שד תנ"כי-מיתולוגי והרכב אוונגרד מקומי, החובק שני אלבומים באורך מלא שזכו לשבחים בארץ ובעולם. יצירות מולחנות לטקסטים של משוררים (רוני סומק, יאיר הורביץ) והוגים יהודיים רדיקליים לצד קטעים אינסטרומנטליים, המתחברים לכדי יצירה עוצמתית אחת.
  חברי ההרכב: חיים רחמני, יהוא ירון, שי לוינשטיין, קרן פנפימון זהבי.


  myspace

  בלה טאר
  זואי פולנסקי, נולדה בחיפה, שנת 85' בזמן ליקוי ירח, מזל דלי. בעבר ניגנה בהרכבים אד, קטמין ואקס ליון טיימר. הוציאה לאחרונה אלבום סולו ראשון, מופיעה עם גיטרת בס, לופר ומיני-פלאנטריום.


  לצפיה בקליפ לשיר "sway with me" לחצו כאן

  Snaganubbin

  צמד טרי ולוהט משחק בשלל ז'אנרים, שירה ואפקטים בשואו ייחודי. מוסיקה שמרקידה את הרגליים ומרעידה את הקיבה.
  בירדמן – בס, אפקטים, שירה, אינסומניאק – תופים, שירה.
  myspace

  ***********
  לפני ואחרי המופעים יוקרנו בגלריה וידאו-קליפים למוזיקה קלאסית עכשווית שנעשו במסגרת פרויקט סינסתזיה.
  סינסתזיה היא קבוצה עצמאית של אנשי תרבות ואומנות, שפועלת מתוך סקרנות אומנותית בכל הקשור לחיבור בין דברים שכאילו זרים אחד לשני : תרבות קלאסית ועכשווית, מדיות אומנותיות שונות, שפה גבוהה מול נמוכה ועוד.

  לאתר פרויקט סינסתזיה:
  http://synproject.org/
  עמוד הפייסבוק של פרויקט סינסתזיה.

  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד