מוסיקה

  חולי אהבה

  מופעים קרובים:
  26/10/2019שבת22:0060/70 ₪ במכירה מוקדמת
  04/11/2019שני21:3060/70 ₪ במכירה מוקדמת

  26/10
  פתיחת דלתות 21:30
  4/11
  פתיחת דלתות 21:00

   

   

  חולי אהבה הנו מופע עסיסי, מצחיק, כואב וחושני על מצבי הצבירה של הזוגיות, שמורכב כולו משירה ופיוט עבריים, החל משיר השירים ועד שירה מודרנית. המופע בנוי כמעגל מערכת היחסים – מהתאהבות עד הזדקנות ופרידה, כשהוא עובר בתחנות החיים המרכזיות של חיי האהבה.

   

  המופע, מבית היוצר של אנסמבל אספמיה בניהולה של דליה שימקו, הינו מופע יוצא דופן בנוף ערבי השירה המוכרים - השירים אינם מוקראים אלא משוחקים כמונולוגים דרמטיים, מנגישים את השירה הגבוהה לקהל ומאירים אותה באור חדש; והמוזיקה המקורית והעשירה של יפעת נץ, שנולדה מתוך הטקסטים ועוטפת אותה בצלילים בלתי מתפשרים, הינה בעלת נוכחות מרכזית במופע.

  זהו מופע פוסט-מודרני, שמשלב את הגבוה עם הקליל ואת השורשי והעתיק עם החדשני והצעיר. מבחר המשוררים שלוקחים חלק במופע מייצג דורות של שירה עברית, החל מלאה גולדברג ועד עדי קיסר ונועם פרתום, כשהבסיס עליו נחה השירה העברית הרומנטית-ארוטית הינו  הטקסט המכונן של שיר השירים.

   

   

  עריכה ובימוי: דליה שימקו // מוזיקה מקורית ועיבודים: יפעת נץ // שחקנים: דורי קוטאי, אסתי זקהיים, עודד מנסטר, אייל שכטר, דליה שימקו // בס ואקוסטית: יפעת נץ // קלידים: חגית מרום // כלי הקשה: נעה סגל // גיטרה: שלי טל

  חולי אהבה- קברט רוק תיאטרלי
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד