מוסיקה

  קורין גריי - מופע חו"ל!

   

  הופעותיה של קורין גריי הן חוויה מוסיקלית המשלבת מגוון סגנונות כגון ג'אז, סול, רגאיי ומוסיקה אפרו-קאריבית.

   

  הקהל של גריי מגוון אך המבקרים תמימי דעים: "הקול שלה פשוט מדהים". בארבע השנים האחרונות היממה קורין גריי בקולה הטהור והחם את קהל חובבי המוסיקה במולדתה טרינידד וכן בהופעותיה בלונדון. הכשרון יוצא הדופן, הקול המקסים, החן והקסם הקנו לקורין מעריצים רבים ברחבי הקאריביים. הזמרת-יוצרת המקסימה הזו פותחת את פיה ומפיקה "קול של מים זורמים" כפי שניסח זאת אחד ממעריציה, והעיתונאים מוסיפים: "קולה החם והאינטימי מזמין אותך לשקוע בתוכו".

   

  קורין גריי פרצה לתודעה באיים הקאריביים לפני מספר שנים כזמרת ג'אז כאשר הופיעה לצד מובילי הסצנה. לצד עבודתה על אלבום הבכורה שלה, אותו היא כותבת ומלחינה בעצמה, גריי שיתפה פעולה עם מובילי היוצרים בלונדון כדוגמת: TUGGS T.A.R וכיכבה לצד אמנים כמו Terri Walker  ו Floetry באוסף ה G-HOP Soul שהופק בלונדון ובו השתתפו האמנים המובילים באנגליה.

  בנוסף להכשרתה כזמרת סופרנו קלאסית, גריי מחזיקה גם בתואר ראשון במוזיקה של הUniversity of the West Indies וה London Metropolitan School.

    

                                   

   

  העירוב של מגוון השפעות כגון מוסיקה קלאסית, ג'אז ומוסיקה קאריבית הופך את הסגנון של גריי לייחודי ומקורי. זהו לא עוד מקרה של כוכב אשר מבזיק בשמים ודועך, קורין גריי היא הדבר האמיתי!

   

  עדן לדין - קלידים, אלירן לוי - גיטרה, דנה אביתר - בס, ניר ברנר - תופים, גיא דגן - כלי הקשה.

   http://www.stickydesignz.com/corinne.htm  

   

  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד