מוסיקה

  פונץ' "פינוקיו"

   

  פונץ' מציגה: "פינוקיו" ומארחת את קובי אור.

  מופע מיוחד ואחרון לקיץ זה

   

  אחרי הפסטיפונץ' בתל אביב והפסטיבל בירושלים, הופעה אחרונה של פונץ' עם "פינוקיו" לקיץ זה (בחורף הם ישובו בחזרה). חוץ מהחשודים המיידים ("פינוקיו בחלל", "עדינה / חייל אמריקאי במיטה", "ונדמה שישוב", "הוא מסתכל בה כל הזמן") תארח הלהקה את קובי אור, לכבוד אלבום הטרקסטים החדש שלו - "צודק כמו גשם".

   

   

  "המוסיקה של "פונץ'" היא קולו של פינוקיו, והיא סוחפת, ממוקדת, צבעונית, עשירה מאוד. מי שמוסיקה כזאת היא כלי הנשק שלו לא יכול להפסיד... מדובר ביצירה מוסיקלית חריגה ביופיה ובעוצמתה. במוסיקה של "פונץ'" היה תמיד נחשול של רגש מתפרץ, וב"פינוקיו בחלל" הוא גדול ומפואר במיוחד" (בן שלו, הארץ)

   

  "רוק בסיסי ואפקטיבי, עם טקסטים מצוינים מחד, שירים שמסובבים בעדינות ורכות את עולם הרגש מאידך, וזמר שכולו השראה. הכל מנוסח כל כך נכון, יורה חיצים כל כך מדויקים אל מפתח הלב ומספק מצוינות רבה"

  (אבי אפרתי, "ידיעות תקשורת")

   

  "טקסטים א-לה בבליקי עם הוויה רוקית מחוספסת וארצית לחלוטין, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים"

  (שי להב, "מעריב")

   

  "תחושת המשמעות נשפכת מהשירים המתוחכמים של פונץ', שמגובים במוזיקה הישראלית המרגשת ביותר: הגיטרות היפות כל כך של אלי שאולי, הקולות של דנה בקר, הברק בעיניים של בבליקי כשהוא שר "קח אותי לגג שמנגנים בו רוק'נ'רול". אם הייתי צריך להגדיר את החשיבות של פונץ' במילה אחת, היא הייתה "מחויבות". פונץ' היא הלהקה היחידה שאני מוכן להישבע בשמה במלחמה הבאה"

  (שרון אריאלי, וואלה!)

   

   

  "תערובת נעימה לנפש ולגוף בין יוצרים לקהל, שחלקוּ אהבה הדדית; בין שמחת המפגש החגיגי למטען של הטקסטים הלא קלים, אם כי קומוניקטיביים ובין דקירות החשמל העזות לריכוך החודרני של השירים הרכים יותר"

  (תימורה לסינגר, ווינט)

    

   

  יוסי בבליקי - שירה, גיטרה אקוסטית,  אלי שאולי - גיטרה חשמלית וקולות, דנה בקר – שירה, בועז כהן - קלידים, הקשה וקולות,  איתי מאור – בס,  שמעון בן-לולו – תופים.

   

   

  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד