ההצגה


מאת:"תיאטרון בתיאבון"
בבימוי: שלומי מנצור, זיו מרום, קארין שטרית וצבי סהר

ספטמבר 2004- ספטמבר 2005
15 הצגות
הגדל

במועדון האפלולי תתקיים היום הצגה חדשה, אל החלל המעוצב ייכנס עוד מעט הקהל, בינהם זוג אחד, הוא איש צבא הקבע והיא אשתו שאיתו כבר שנים. החלומות מאחוריהם ועכשיו נותר רק תסכול וחוסר סובלנות אחד אל השני ואל הסובב אותם. הוא היה בכלל רוצה להיות עכשיו במסעדת אווזי ולא מצליח להבין למה אשתו סוחבת אותו למקומות האלו. היא שחלומה הגדול התגשם בצורת גבר עם אוטו מוצאת את עצמה שנים אחר כך בחוסר סיפוק תמידי ומנסה להביא אל חייה את הריגוש הבא. ביחד הם עומדים לפגוש כמה דמויות המרכיבות את עולם הלילה אליו הם נכנסים.

 

במועדון כבר עובד שעות המלצר, שחקן צעיר ואמביציוזי החולם על כתיבת מחזות ועל הצלחה גדולה בפסטיבל עכו, את החלום הוא מוכן להמיר ב – 15 דקות של תהילה בערוץ הילדים או בפסטיגל הקרוב, בינתיים זמנו מתכלה במשמרות מבוקר עד ערב. לידו לקוח וותיק, איש חיי הלילה, מחפש אהבה והרפתקה חדשה, גבר-ילד המסרב להתבגר. את לילותיו הוא מעביר בשולחן הקבוע שלו במועדון בתקווה להכיר משהו או מישהי.

 

דמויות אחרות יעלו ויופיעו במהלך הערב, בהומור חד ושנון מגישה כל אחת מהן צד נוסף של ישראליות קטנה, של האנשים שמאחורי הקלעים. בתוך הבועה שנוצרת בחלל המועדון אנו יכולים ללמוד על החיים כאן ועכשיו, על הבהמיות, חוסר הסובלנות, הנשיות המתוסכלת ועל דברים אחרים שהם כל-כך אנחנו.

 

 גיטריסט ג'אז, קבצנים, מאבטח, מלצר/שחקן, זוג שלא מפסיק לריב והלקוח הקבוע. הדמויות מגיעות, כמו הקהל, לערב של תיאטרון הכולל יין ופינוקים (מלוחים ומתוקים). קומדיה מוסיקלית לאניני הטעם.

כתיבה וביצוע: קארין שטרית, זיו מרום, שלומי מנצור וצבי סהר
צילום: ניב שמשון
עיצוב: שני אבני

עבור לתוכן העמוד