התינוק של בן שיטרית

משך ההצגה: 70 דקות

בן שיטרית, השותף לתא של המספר, ואחד משני הכוחות המרכזיים בחצר בית הכלא, לוקח מהילה העובדת הסוציאלית את התינוק שלה ומתחיל לגדל אותו כבנו שלו.

כיצד אדם נאבק על תקווה ואהבה במציאות כפויה, מתי אומרים די ומה קורה כשלא אומרים.

 

 

"חוויה מרתקת וחומר למחשבה על טבע האדם ויכולתו למלא את התפקידים שהגורל מטיל עליו לשחק. בכלא או בביתו, לעצמו או כלפי הסובב אותו.. וזה רק נדמה כמשהו פשוט ..  אופיר מחזיק את הסוד של התינוק קרוב לחזה, יש במבע עיניו טירוף כשם שיש בהם ממזריות טובת לב. הוא יודע בדיוק מה המשמעות של כל פרט שהוא זורק לעבר הקהל שנדרך בציפייה לדעת סוף סוף מה באמת קרה שם..." צבי גורן, אתר הבמה 

ההצגה עלתה בתמיכת הקרן על שם אלישבע גרינבאום ז"ל 


מאת: אלישבע גרינבאום

בימוי: מור לידור

משחק: יפתח אופיר

ייעוץ אמנותי: יעל קרמסקי

עיצוב חלל: שמוליק דוידסון

 עיצוב תאורה:

יאיר ורדי

 מוסיקה:

רן בגנו

קריאייטיב:

כרמל אבוזלף

תודה מיוחדת:

משפחת גרינבאום, פרופ' מרים גורצקי, גיא גודרוב ואלכס ולסקי מהחוג לאומנות התיאטרון- אוניברסיטת תל אביב, אסף רייז, כרמל אבוזלף,עומר שיזף,רועי ממן, עילי וינסטון.

תודה מיוחדת לנאוה צוקרמן לדורון תבורי, ליעל קרמסקי על האמונה התמיכה החוכמה והלב

תודה חמה לכל היוצרים ולכל מי שהאמין, על הסבלנות וההקשבה ביצירת הצגה זו."התינוק של בן שיטרית" מעניק חוויה מרתקת וחומר למחשבה על טבע האדם ויכולתו למלא את התפקידים שהגורל מטיל עליו לשחק. בכלא או בביתו, לעצמו או כלפי הסובב אותו. וזה רק נדמה כמשהו פשוט"
 
"אופיר מחזיק את הסוד של התינוק קרוב לחזה, יש במבע עיניו טירוף כשם שיש בהם ממזריות טובת לב. הוא יודע בדיוק מה המשמעות של כל פרט שהוא זורק לעבר הקהל שנדרך בציפייה לדעת סוף סוף מה באמת קרה שם..."
צבי גורן, אתר הבמה
 

הביקורת המלאה של צבי גורן באתר הבמה

עמוד ההצגה בפייסבוק

התינוק של בן שטרית
קרדיטים
מן העיתונות
עבור לתוכן העמוד