כריסטיאן דוארטה- ברזיל

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס 2008
מופע אורח:

כריסטיאן דוארטה Cristian Duarte סאו-פאולו, ברזיל - “Medelei”

יום ראשון 29/6 בשעה 21:30

לראשונה באינטימדאנס, אנו שמחים וגאים לכלול בתוכנית מופע אורח בינלאומי; הכוריאוגרף הבריזלאי כריסטיאן דוארטה יציג בבכורה ישראלית את יצירתו "תוכנית ב'".

על דוארטה:

כריסטיאן דוארטה סיים לימודי פרסום וקריאייטיב באוניברסיטה לפני שפנה לעולם המחול. משנת 1995 הוא מקדיש עצמו למחול עכשווי, פרויקטים מעבדתיים ועבודות-גוף, בעיקר במסגרת להקת המחול Cia Nova Danca מסאו-פאולו, ברזיל.

ב-2002 הוא סיים את לימודיו ב-P.A.R.T.S., ביה"ס לאמנויות המופע בניהולה של הכוריאוגרפית אנה תרזה דה קירסמאקר (מייסדת להקת המחול רוזאס Rosas) בבריסל, בלגיה. מאז הוא יוצר עבודות משלו ומשתף פעולה עם אמנים שונים. עבודותיו הוצגו בפסטיבלים ומסגרות חשיפה שונות בברזיל וכן בבלגיה, הולנד, גרמניה, אנגליה, צרפת ופורטוגל.

על העבודה:

בשיתוף פעולה זה, מנתבים כריסטיאן דוארטה ותיאגו גרנטו בין מטפורות של סביבתנו תוך הקשבה לאופן בו גופנו מפיק מידע ליצירת יציבות.

"תכנית ב", השואבת השראה מן האמן הבריטי בנקסי, בנויה כהצעה לחידוש מקומות מוכרים והגיון ישר. תוך הצבתו של הגוף הבודד בהקשרים שונים, מטשטשת העבודה ודאויות ומגישה ביקורת עם פוטנציאל אמביוולנטי.

סקס, דם, כסף, כוח, ציפיות, מדיה, רשת, מועדון, אהבה, טרור של כוח, של מקומות, של עמדה, של אהבה... הכל זמני, הכל מעורפל, הכל מתנדף עם השלכותנו! זוהי תכנית ב!

 

מתוך אתר nrg

http://www.nrg.co.il/online/5/ART1/753/062.html

 

עבור לתוכן העמוד