חיות על הסף / 557

ענת גריגוריו וגלית ליס מציגות:
ענת גריגוריו וגלית ליס מציגות
חיות על הסף / 557
הרמת מסך 2014 , ניהול אמנותי איציק ג'וליהגדל

חיות על הסף / On The Edge

שתי נשים בחלל ריק חוקרות רעד דרך גוף וקול, מבקשות לבדוק הישרדות במצב פיזי-נפשי מבעבע. הן מחפשות דרך לחשוף, לגעת, לשהות במצבים לפני שיבררו וידייקו את עצמם. מתוך רטט פנימי מתגלם רעד בלתי פוסק שבתוכו הן מנסות לשרטט תהליך השתנות ולמפותו. זוהי הזמנה להתבוננות בריטואל, קריאה לשבור את הצורה ולטשטש את קווי המתאר של העצמי, להיות בדבר עצמו.

מופיעות: תמר לם, ענת גריגוריו
פסקול ועיצוב סאונד: עידן שמעוני 
עיצוב תלבושות: מיקי אבני

דרמטורגיה: אורלי רביניאן
עיצוב תאורה: תמר אור
צילום סטילס: גדי דגון
הפקה: עופר לכיש

 

 

 557

 

היצירה מוקדשת לזכרה של אפרת הרטל ז"ל

 

הגוף המבוגר מהווה השראה וחומר גלם ליצירה. דרך התבוננות בגוף הפיזי הנוכח ובחינה של פעולות פשוטות, נעדרות נרטיב, עולה שורה של דימויים, המגלים בגוף שכבות של חיים חברתיים, פוליטיים ורגשיים. בעולם שבו נבחנות מחדש מוסכמות אמנות המופע, העבודה מבקשת להניח את הגוף המבוגר והיומיומי כערך אסתטי העומד בפני עצמו, אשר משרת את רוח היצירה ושפתה.

 

משתתפות ושותפות ליצירה: אביבה אפל, אורית גרוס, בינה רנקורט, גליה גת, ורדה זליג, שלומית ריב, תלמה דים, תמר נתנאל

מוסיקה: אבי בללי

תאורה: תמר אור

תלבושות: תמי חומסקי

עיצוב לוגו: נורית ברנדה

 

 

תודות:

ענת - מרכז סוזן דלל, מיקי אבני, איציק ג'ולי

גלית-  לכל הנשים המשתתפות - על הדרך, האומץ והפתיחות! לאיציק ג'ולי על התעוזה ועל הליווי מעורר ההשראה. לכל היוצרים, החברים והגופים שליוו ותמכו - אבי בללי, איבון מיקלוש, איריס נייס הדר, גילי רון, דני ונורית ברנדה, הדס גרטמן, רן בראון, רני ודורית כרמלי, שי אלכסנדרוני, תמי חומסקי, תמר אור. לעמותת הכוריאוגרפים, משרד התרבות והספורט, המרכז הישראלי לטאי צ'י, עיריית הרצליה - המחלקה לתרבות נוער וספורט: לדסי שחר ויוסי שמן רובין. למשפחתי היקרה.

 

 

משך המופע: 60 דקות

עבור לתוכן העמוד