יוצרים ערב- דפי אלטבב, נויה נרדימון, צחי כהן ומור נרדימון בערב משותף

הגדל

 

COLD FEET

כל יום זה אותו  הדבר.כל יום.לסדר.קודם החולצה מקופלת לה,נחה,ועליה,לאט,מגיעים המכנסיים.בדיוק באמצע,בשסע הרגליים.זה יציב.כך טוב. יש משהו משחרר בסדר.ביומיום. לסדר כל הזמן,כל יום,כל היום,אחרת הבלאגן עלול לפרוץ.

שני אנשים שונים, מסתחררים במחשבותיו של איש אחד או אולי שני אנשים שונים במציאות משותפת אחת. מנסים להתקרב, מפחדים להשתנות, נלחמים, מתעייפים."

כוריאוגרפיה: דפי אלטבב, מבצעות: מיכל צנקל, דפי אלטבב, מוסיקה מקורית: רן גולני, תלבושות: לודמילה טורצקי,רון גלייט

תודות: רנה בדש ,נאוה צוקרמן, רויטל טבע, רן גולני, קרן כרמון, גילי גרינברג,גולן טוהר,בית תמי, מכללת סמינר הקיבוצים, אילן עץ-חיים. תודה למיכלי ורמי ויהודית אלטבב.

העבודה הועלתה לראשונה ב"זירת מחול 3"

אני והסקסופון שלי מנסים לדבר

מתוך למידה, מתוך החלטה, מתוך בחירה ומתוך נפילה. כל תנועה בעלת משמעות קשורה לשנייה.

טקסט תנועתי ומוסיקאלי המביע את ההווה ומושפע מהעבר ומצפה לעתיד.האזנה לנוכחים, ריח של אויר והרגשת קרקע בטוחה.מחול נטו עכשווי.

יצירה וביצוע: אורן טישלר   סקסופוניסט: אסף ברק

מתילדה

יצירה בהשראת חנוך לוין ע"פ קטעים מתוך קובץ המערכונים "הגי'גולו מקונגו וטיפוסים אחרים". עיבוד תנועתי למספר שירים ומערכונים של גדול המחזאים, שחוברו לסיפור אחד, של אישה אחת, מתילדה. אישה אומללה החיה את חייה בתוך עולם של סבל מתמשך,מחפשת כיצד למלא את הריקנות שבה. היא פוגשת במציצן, שעסוק בחתירה אובססיבית למימוש דחפיו ובין השניים נוצר קשר. דמויות בודדות, חסרות כל אחיזה בחיים, מנסות למצוא במפגש ביניהן פיסת משמעות לקיומן העלוב .

עיבוד ובימוי: נויה נרדימון

כוריאוגרפיה וביצוע: מור נרדימון, צחי כהן

עיצוב במה ותלבושות: הדר ונדר

מוסיקה: ארז זהר, השיר "אל תבכי" – לחן: ארז זוהר, אוהד לוי ביצוע: נויה נרדימון

הקטעים שעובדו לתנועה מתוך "הג'יגולו מקונגו": שיר האישה המרומה, הג'יגולו מקונגו, כשאהובתי צוחקת, בואי לבקר אותי פעם, אל תבכי.

 

.

היצירה הועלתה לראשונה בפסטיבל "גוונים במחול 2007" בסוזן דלל

עיצוב תאורה-יוצרים ערב: נטע קורן

עבור לתוכן העמוד