אינטימדאנס 2002

הגדל

 

אינטימאדנס 2002  6/ 29 – 27

אי של אינטימיות

 

ב- 27 עד ה- 29 ביוני יתקיים פסטיבל אינטימדאנס השלישי, ביוזמת ובהפקת תיאטרון תמונע ובתמיכת משרד המדע, התרבות והספורט ועיריית תל אביב.

בפסטיבל תועלינה עשר עבודות מחול חדשות, מיצגים ומופעים מיוחדים, המשלבים אימפרוביזציה במחול ומופעי מוסיקה חיה. בין המוסיקאים דיקלה ולהקת "יוסף ואחד".

בבסיסו של אינטימדאנס, פסטיבל ליצירות מחול אישיות ומקוריות של יוצרים ישראלים, עומדים החופש היצירתי, האמירה האישית וטשטוש גבולות אמנותיים. היצירות הן אי של אינטימיות בין היוצרים לקהל, בחללים הייחודיים של תמונע. בין היוצרים המשתתפים השנה בפסטיבל נמנים יוסי יונגמן, ענבל בן זקן, רונית זיו ואחרים. השנה יתקיים הפסטיבל לראשונה גם בזירה הבין תחומית בירושלים, בתאריכים 4 ו- 6 ביולי 2002.

 

עבודה 1:   "כמעט"

כוראורגף:    רובי אדלמן

רקדניות:      מירב איתאי, שלומית ד., אסתר ורובל

תפעול טכני: מיקי כהן, אליק ניב

תלבושות:     קרן מאור

סאונד:         מיילס דיוויס

 

 

"רציתי להגיד לך  שזה עכשיו או אף פעם, ושסוף סוף דברים נהיו לי ברורים, ושזאת חייבת להיות את ושחיים רק פעם אחת ושאסור לנו להחמיץ את ההזדמנות הזאת.

וכשכמעט אמרתי לך את כל זה..."

 

על היצירה

העבודה מנסה לגעת בתחושת החמצה לא ממוקדת, אשר נובעת מחוסר יכולתן של הדמויות להתמודד עם האינטנסיביות של יחסים בין אישיים.

אותו חוסר היכולת נובע מהפחד להגיע למצב של "היחשפות יתר" ובעקבות זה היפגעות רגשית. אני מנסה בעבודה זו זוויות שונות של אותה מתיחות מתמדת בין כמיהה לאינטימיות וחשש מהיחשפות.

את זה אני מעוניין לבטא בעזרת האינסטלצית  - -  שפיתחתי בעבודותיי האחרונות, ושימוש ביכולות הטכניות  של אינסטלצייה זו, להעניק לצופה נקודת ראייה רעננה ומאתגרת על ההתרחשות הבימתית.

 

רובי אדלמן

לאחר שסיים את לימודיו בסדנת מחול געתון ב- 95', ובעקבות זכייתו ב'ציון לשבח'  על "עבודה  אישית מאוד ואמיצה בתחרות גוונים במחול 95 עם העבודה   "אגדו -  AGADU

עבור לתוכן העמוד