המדריך לחיפוש אתונות

משך ההצגה: 55 דקות

 

20% הנחה לגמלאים/סטודנטים/חיילים

מותנה בהצגת תעודה בלבד

ניתן לחנות גם בחניון אחוזת החוף ברח' רבניצקי 6, הסמוך לתיאטרון

המדריך לחיפוש אתונות

המופע הוא קולאז' של דמויות גבריות ישראליות; הלומי קרב, חרדי סירוס, נואשים לאישורים, מצפיני חולשות, פגיעים ופוגעניים, אסירים וסוהרים. הוא מציג את המאבק והאלימות אליהם הם נחשפים בהתמודדות עם החרדות, עם גילוי המיניות שלהם, את חיפוש מקומם בחברה ואת הניסיון להסתיר פגיעות על ידי הומור ואכזריות.

שם המופע לקוח מסיפורו של שאול המלך שיצא לחפש את האתונות שברחו לאביו והפך למלך על ישראל. הוא נמשח ללא כוונה לתפקיד שלא הלם את מידותיו, ותוך איבוד שפיותו הבין שאם רק היה מוצא את האתונות לבטח לא היה נקלע לאלימות, לקנאה ולהעתקת המודלים הגבריים שעוברים בירושה מזה דורות. 

המופע מציג גברים ישראלים פאסיב-אגרסיביים לאורך תחנות עיקריות בחייהם: מהלידה והילדות דרך גיל ההתבגרות, השירות הצבאי ועד לחתונה.אין בכוונת המופע לחנך או להוות דוגמה אך גם לא לפטור מאחריות. כוונתו להתוודות.

זהו מופע רב תחומי המשלב פיסול, סאונד ומשחק.

זוכה פרס קיפוד הזהב  - עבודת הקבוצה לשנת 2021 

 

המלצה על ההצגה בתכנית "גם כן תרבות" עם גואל פינטו (26.5 מדקה 1:45)

 

מאת: אורן עילם // בימוי, עיצוב חלל ותפאורה: אורן עילם // הפקה: טלי קוניגסברג // שחקנים: טל אברהם, אלעד משה // עיצוב תלבושות: אגם בר אילן // עיצוב תאורה: איליה פרד //ליווי אמנותי: שני שבתאי // מוסיקה: נוף עברי // צילום: אוהד חדד, אלה ברק // ייעוץ לתנועה: עדי כהנא ויניב סגל // צילום וידאו: דניאל פייקס // עריכת טריילר: מיה רודיך

 

* ההצגה כוללת עירום חלקי

 

          

המדריך לחיפוש אתונות
לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
עבור לתוכן העמוד