אבא יצא מהקבוצה

מופעים קרובים:
31/05/2024שישי20:0075 ₪
01/06/2024שבת20:0075 ₪
28/06/2024שישי20:0075 ₪

משך ההצגה: 65 דקות

 

20% הנחה לגמלאים/סטודנטים/חיילים

מותנה בהצגת תעודה בלבד

ניתן לחנות גם בחניון אחוזת החוף ברח' רבניצקי 6, הסמוך לתיאטרון

טרגדיה קומית לפחות כמו החיים

 

יוצר תיאטרון בן חמישים יודע שהחיים קצרים וכרגע זה ממש לא זה. אשתו אוהבת אותו פחות, הוא מצליח רק בשוליים או בשם היותר מביש שלהם – פרינג'. בנוסף אימא שלו עם אלצהיימר במוסד. הוא שובר את הכלים ומחליט לתת לעצמו צ'אנס לחיים חדשים, לא שהוא יודע מהם. הוא תופס טרמפ על הצעה רומנטית עוזב את הבית ויוצא להגשים את עצמו. הוא מנסה להיות אבא יותר טוב מהאבא שלא היה לו, יוצר יותר מוצלח ומוערך ממה שהוא חושב על עצמו, גבר שווה, ובן ונכד טוב לשתי זקנות שמאיימות להיות אנדרטה לנשים שלא רוצות למות, ואפילו גרוש מוצלח יותר.

ו..גם "לחיות את החיים". שמי יודע מה זה?

 

ביקורות וכתבות:


"הצצה מרתקת ונוגעת ללב חייו של גבר גרוש שמנסה להגדיר את האבהות שלו מחדש" (ynet)


אבא יצא מהקבוצה היא מסמך מורט עצבים, מצחיק, מלא חמלה והתבוננות עצמית, על גבר שאתם ממש רוצים לשנוא אבל חייבים לאהוב" (הארץ)


פודקאסט על אבא יצא מהקבוצה (פרק 46)

"הדרמה של הגברים לא פחות גדולה מהדרמה של הנשים"

"הלכנו לראות את הפרינג' הזה, שכולם מדברים עליו...
'אבא יצא מהקבוצה'
ההצגה הזו לגמרי גורמת לך לחשוב. הכתיבה, הדמויות, המשחק.. מעיפים את המוח להמון מקומות. זה סיפור אישי על גירושים, מצחיק, עצוב ובעיקר מעלה את המורכבויות וההתמודדויות. סיפור אישי, שמרגיש ממש מוכר. השחקנים – אמאל'ה. מעולים ממש ובתכלס אמיר ואני נהנינו ממש (ברור שבקרוב הפודקאסט) וממש ממליצים שתלכו. עכשיו. חבל על הזמן."
מאיה גולדברג (הפודקאסט "החיים הסודיים של הגרושים")
מאת: אלירן כספי // בימוי: אלירן כספי ואמיר פתר // דרמטורגיה: ניר ארז ואמיר פתר // עיצוב חלל ותאורה: אלירן כספי // עיצוב תלבושות: רוני יניב // מוסיקה מקורית: גל לב // ניהול הצגה: שקד שנלר // שחקנים: אלירן כספי, רחלי פנחס, נעם ברמט/יעל שטולמן, מאשה שמוליאן

 

   

אבא יצא מהקבוצה
לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
עבור לתוכן העמוד