קרדיט א'

20% הנחה לגמלאים/סטודנטים/חיילים

מותנה בהצגת תעודה בלבד

ניתן לחנות גם בחניון אחוזת החוף ברח' רבניצקי 6, הסמוך לתיאטרון

קרדיט למייסדי עמותת הכוריאוגרפים
30 שנה לעמותת הכוריאוגרפים

לפני 30 שנה ממש קבוצת כוריאוגרפיות וכוריאוגרפים החליטו להתאגד, במעשה חלוצי שישנה את שדה המחול בישראל. היום אנחנו נותנים קרדיט. 8 כוריאוגרפים ממייסדי העמותה יציגו יצירות ותיקות שלהם, במבט לאחור ולפנים, למעשה היצירה האישי והקולקטיבי. 

בתאריך 30.12 בתום המופעים יתקיימו שיחות עם הכוריאוגרפים בהנחיית נעה שילה (קרדיט א') ואורי לנקינסקי (קרדיט ב')

תאורה: יאיר סגל

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

קרדיט א': ענת דניאלי, אילנית תדמור, ענת שמגר, סאלי אן פרידלנד


ענת דניאלי ⚬ חומר תנועתי

ביצירה 'חומר תנועתי' חוזרת ענת דניאלי אל עבודות שלה מהשנים 1989–2007, שבוצעו במקור על ידי רקדני הלהקה. השחזור מגלה משמעויות המקופלות בעבודות, ואמיתות חדשות לגבי מה שנדמה היה לפרקים מקרי או מובן מאליו. היצירות החקוקות בגוף מגלות ומאפשרות קיום של תנועה וזכרונות שהופכים לחומרים חיים בהווה מוחשי מתרחב. בכל פעם הביצוע של החומרים מגלה את הקשרים העמוקים בין מה שהיה וחלף ומה שנותר בגוף.

כוריאוגרפיה וביצוע: ענת דניאלי ⚬ ליווי אמנותי: יעל ונציה

צילום: יאיר מיוחס

ענת שמגר ⚬ פינג

סולו קצר בעקבות הטקסט ״פינג״ מאת סמואל בקט. חלקים מהטקסט מוקראים כפס קול,  בניסיון להשמיע את תמצית הטקסט. המחול מתהלך לצידו ובונה מרחב משלו. בין תנועה ו דמימה נרקם עניין באופני היעשות בגוף. חזרה לעבודה אחרי עשרים שנים, מלווה בהזדהות מחדש עם העניין והתוכן, וויתור על אפשרויות שהיו לגוף, ומציאת מבט נוסף.

כוריאוגרפיה וביצוע: ענת שמגר פס קול: ענת שמגר מוסיקה: באך -  פרק ראשון מתוך פרטיטה מספר 1 לכינור סולו
צילום: נטשה שחנס


סאלי אן פרידלנד ⚬ זברה

שתי נשים בגילאים שונים המנסות כל אחת בדרכה ולפעמים יחד, להתעמת ולהתחכך במציאות החברתית והפוליטית בהן הם נמצאות. היצירה בודקת את גבולות האופי וההתאפקות של כל אחת מהן וגם מאירה את הרגע בו ניתן לראות את הדברים בהומור. כמו הזברה הנושאת על גבה פסים של ניגוד, כך שתי הרקדניות מפלסות את דרכן כל אחת עם המשא המונח על גופה

יצירה: אבי קייזר, סרג׳יו אנטונינו וסאלי אן פרידלנד ביצוע: סאלי אן פרידלנד ודנה מרכוס  עיצוב פסקול: ענבל דושי ואבי קייזר

 


צילום: Sharon Zinder

אילנית תדמור ⚬ Walk my TALK

בשנת 2001, בלי רקע מוקדם במחול, העליתי סולו בתחרות לכוראוגרפים "גוונים במחול", וזכיתי בו בפרס הביצוע. השנה, אחרי שנים בהם לא עליתי על במה, יצאתי למסע בעקבות עצמי מאז – לקלטת וידאו הנשכחת, לתלבושת שאמא שלי שמרה, למחברות הרעיונות, ובאופן מוזר, כשיצאתי לתנועה הראשונה, היא הרגישה כמו בית. היום, על הבמה, אני מלאה בשקשוקים של פחד ואומץ, ותפילה למצוא רגע של חיבור למה שהיה ולמה שנמצא.

יצירה וביצוע: אילנית תדמור ⚬ מוסיקה: ניר יניב ⚬ עיצוב תלבושת: חגית אביר ⚬ ניהול חזרות: שני תמרי


     
עבור לתוכן העמוד